Hydroizolácia mPVC

 

Kvalitné bezúdržbové hydroizolačné systémy na báze PVC fóliíSIKAPLAN, TROCAL a FATRAFOL-S sú dobrou voľbou pre nové, ako aj rekonštruované ploché strechy.

 

Fólie možno využiť pre izolačné plášte plochých striech, ale i  pre izoláciu strmých a zvislých plôch. Jednovrstvové izolačné systémy nahrádzajú tradičné izolačné asfaltové hmoty a niekoľkovrstvové asfaltové povlakové krytiny a používajú sa predovšetkým tam, kde sa na izoláciu strešného plášťa kladú zvýšené nároky.

 

Z hľadiska mechanických vlastností sa fólie vyznačujú vysokou pevnosťou v ťahu aj tlaku a zároveň vysokou prieťažnosťou. Fólie môžu byť vystavené priamym atmosferickým vplyvom a poveternostnému namáhaniu.

 
 
 
 

Z POHODLIA DOMOVA

Potrebujete urobiť kalkuláciu? Tečie vám strecha, chceli by ste vuyžiť naše služby? Nie je problém, z pohodlia Vášho domova nám zavolať a my sa s Vami dohodneme na našej návšteve. Nemusíte nikam chodiť.

ZÁRUKA KVALITY

Pokiaľ hľadáte kvalitu, prečo sa neobrátiť na odborníkov? A to my sme, ak je pre Vás dôležitý pomer cena / kvalita našli ste riešenie.